Integracja sklepu siteor.pl z fakturami z fakturownia.pl

W kategoriach: blog radgost,
Integracja fakturowni i sklepu siteor

W tym tygodniu dodaliśmy opcję integracji naszych dwóch aplikacji systemu do faktur - fakturownia.pl oraz sklepu internetowego - siteor.pl . Dzięki integracji możemy w Fakturowni automatycznie wystawiać faktury / paragony za produkty sprzedawane w sklepie Siteor.  Po wysłaniu ich klientom naszego sklepu faktury są automatycznie przesyłane do systemu fakturownia.pl.

 

Aby móc zintegrować aplikacje trzeba mieć konta w obu. W tym celu, z Fakturowni bądź Siteora trzeba przejść do panelu aplikacji Firmlet ( http://firmlet.com/ ) i aktywować odpowiednio jedną bądź drugą aplikację klikając na PLUS obok jego logotypu.

 
 
 
 
 
 
Dzięki integracji można automatycznie wystawiać faktury za zakupy dokonane w sklepie. Trzeba jednak te usługi zintegrować.
 
Integracji dokonuje się po stronie sklepu w menu Sklep > Ustawienia sklepu , pozycja "Wystawianie faktur lub paragonów"  ( wpolu Kod autoryzacyjny API zwww.fakturownia.pl trzeba podać kod ze swojego systemu fakturownia.pl )
 
 
  integracja po stronie sklepu  
 
 
 
Po stronie fakturowni integracji dokonuje się w menu Ustawienia > Ustawienia konta > Integracja ( zakładka )
 
integracja po stronie fakturowni
 
 
Po dokonaniu integracji i odpowiednim ustawieniu opcji w ustawieniach sklepu. Klient dostanie fakturę lub paragon. Można również ustawić czy faktura automatycznie się wystawi, czy dopiero po kliknięciu w danym zamówieniu w sklepie.
 
Jakie dokumenty wystawiać w fakturowni po integracji ze sklepem

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja