Nasz produkt

BitFaktura - program do wystawiania faktur online

Szybkie faktury

Stworzysz i wyślesz ukraińską fakturę kontrahentom w nie więcej niż 30 sekund.

Protokół zdawczo-odbiorczy

Na podstawie faktury, stworzysz protokół odbioru prac — dokument specyficzny dla ukraińskiego rynku i popularny wśród branż usługowych.

Ukraiński system

System jest oferowany w języku ukraińskim — ukraińscy przedsiębiorcy mogą cieszyć się korzystaniem systemem w ich ojczystym języku.

Obrazek wyróżniający z logo BitFaktura UA

O produkcie

BitFaktura.com.ua — to ukraińska wersja systemu Fakturowni, która umożliwia stworzenie faktur ukraińskim przedsiębiorcom w ich języku.

System jest dopasowany do ukraińskich wymóg prawnych i zawiera typy dokumentów występujących jedynie w obiegu na Ukrainie (m.in. akt zdawczo-odbiorczy).

Dlaczego warto?

Wszystko masz w jednym miejscu w Internecie, a Twoje faktury nie kurzą się w segregatorach w biurze.

Masz do nich bezpieczny dostęp gdziekolwiek jesteś.

3 faktury

co miesiąc wystawisz w BitFaktura za darmo

30 sekund

tyle czasu potrzebujesz na wystawienie faktury

2x szybciej

możesz otrzymać płatność za usługę

Dodatki

Dodatkowe narzędzia od BitFaktura.com.ua

BitFaktura.com.ua dla biur księgowych

Nie musisz co miesiąc błagać klienta o przesłanie faktur. W BitFaktura, klient nada Ci specjalny dostęp dla księgowego. Dzięki temu możesz w każdym momencie przeglądać wystawione faktury gdziekolwiek jesteś.

Jeśli podoba Ci się jak działa BitFaktura i chcesz, aby więcej klientów skorzystało z jej funkcjonalności, polecaj system i zarabiaj prowizję z programem partnerskim.

obrazek dekoracyjny z ikoną

Program magazynowy

W BitFaktura nie tylko wystawisz fakturę — możesz również zarządzać magazynami i produktami. Jeśli masz sklep (online lub stacjonarny) z łatwością wystawisz dokument magazynowy przyjęcia i wysyłki towaru spełniający wymogi prawne.

obrazek dekoracyjny z ikoną

Aplikacje i integracje BitFaktura.com.ua

Chciałbyś płatności za faktury otrzymać online na swoje konto w BitPay, PayPal, czy Braintree? Możesz to zrobić dzięki integracjom płatności dostępnym w BitFaktura. Masz sklep online i chcesz zintegrować system do fakturownia z PrestaShop lub Woocommerce? Zrobisz to w kilka klików dzięki integracjom eCommerce

obrazek dekoracyjny z ikoną