FRONT END WEB DEVELOPER/GRAFIK

Jesteśmy startupem technologicznym. Jako Radgost od 2011 roku tworzymy narzędzia usprawniające pracę małych i średnich firm. Z naszych produktów online (Fakturownia.pl / InvoiceOcean.com / VosFactures.fr, Sugester.pl, Siteor.pl) korzysta ponad 500 tysięcy firm na całym świecie. Szukamy osoby, która (początkowo w niepełnym wymiarze godzin) zajmie się stroną wizualną i interfejsami naszych produktów.

Zakres Obowiązków:

  • Rozbudowa istniejących aplikacji, stron firmowych, szablonów i ekranów, modyfikacja treści graficznej, funkcjonalności, zmiany re-designerskie (HTML, CSS)
  • Opracowanie spójnej strategii rozwoju interfejsu użytkownika, standaryzacji sposobów prezentacji typowych elementów interfejsu oraz współpracy z zespołem odpowiedzialnym za back end
  • Projektowanie oraz kodowanie materiałów na potrzeby prowadzenia kampanii reklamowych i marketingowych (newsletterów, banerów reklamowych, landing page)

Oczekiwania Wobec Kandydatów:

  • Minimum 1 rok pracy na podobnym stanowisku
  • Pomysłowości oraz umiejętności graficznych pozwalających na pracę twórczą (projektowanie layoutu oraz innych elementów UI)
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript, HTML5, CSS3
  • Umiejętności analitycznych umożliwiających przełożenie wymagań biznesowych na projekt aplikacji webowej
  • Znajomość zasad w projektowaniu Mobile i Responsive Web Design
  • Kreatywność, pasja i zaangażowanie
  • Inwencja i terminowość w realizacji projektów
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
  • Dbałość o szczegóły

Dodatkowe atuty:

  • Praktyczna umiejętność projektowania stron i interfejsu użytkownika aplikacji oraz jego elementów za pomocą programów graficznych (np. Photoshop) jak i w HTML
  • Znajomość jednej z technologii: Vue, Ruby, Ruby on Rails, GitHub
  • Komunikatywna znajomoś języka angielskiego
  • Umiejętności projektowania interfejsów użytkownika, doświadczenia z UX
  • Dobra znajomości przynajmniej jednego z frame worków JavaScript (np. React, AngularJS itp.)

Oferujemy:

  • Pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w kompetentnym zespole, przy innowacyjnych projektach z przyjazną atmosferą pracy
  • Duże możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia
  • Przyjemne biuro na warszawskim Powiślu z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy (100 m od stacji metra Centrum Nauki Kopernik) oraz atmosferę startupu (https://radgost.pl/zdjecia)
  • Kartę multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail     z tytułem "Front end Web Developer/Grafik".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku)."

Kontakt