Nasz produkt

Sugester - Wszystko, czego potrzebuje firma w jednej aplikacji

Jeden inbox

Sugester zbiera wszystkie e-maile, przydziela je konkretnym osobom oraz kontroluje czas odpowiedzi.

Samoobsługowa pomoc

Forum i baza wiedzy pomagają rozwiać wątpliwości klientów Rozbudowana Baza wiedzy z opisem funkcjonalności i działań systemu dostępna dla klientów 24h/7

Pełna integracja narzędzi

Sugester obsługuje maile, chaty, VoIP w jednym miejscu! Zintegrowany z pocztą, czatem i telefonią VOIP moduł CRM w pełni wspiera kompleksową obsługę klienta

Obrazek wyróżniający z logo Sugester

O produkcie

Sugester CRM to intuicyjny i prosty w obsłudze system do obsługi klienta.

Zawiera niezbędne narzędzia do zarządzania wszystkimi działami w firmie z jednego miejsca, w jednej aplikacji. Zintegrowany z pocztą CRM pozwala być na bieżąco ze wszystkim sprawami klientów, a dostępne kanały kontaktu takie jak czat, VOIP czy formularze ułatwiają sprawną komunikację.

Dlaczego warto?

Wszystkie firmowe funkcje, których potrzebujesz

CRM, live chat, baza wiedzy, poczta e-mail, VoIP, e-mail marketing i wiele więcej narzędzi w jednym miejscu!

+500

zadowolonych klientów

Ponad 11

zintegrowanych modułów do kompleksowego zarządzania firmą

10+

lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań typu SaaS

Dodatkowe narzędzia

Sugester - narzędzia i moduły

Sugester CRM

Sercem systemu jest rozbudowany moduł CRM, który wspiera codzienne działania w firmie. Wyposażony w narzędzia do śledzenia procesu sprzedaży, cykliczne przypomnienia, funkcje do segmentacji klientów oraz zintegrowany moduł poczty email zapewnia kompleksową obsługę klienta na najwyższym poziomie.

obrazek dekoracyjny z ikoną

Live chat Sugester

Potrzebujesz do obsługi Klientów live chatu? Skorzystaj z tego od Sugestera. Pozwoli na rozmowy z klientami w czasie rzeczywistym, korzystając z takich udogodnień jak śledzenie ich akcji na stronie czy podgląd informacji o rozmówcy.

obrazek dekoracyjny z ikoną

Poczta email w Sugesterze

Przyspiesz odpowiedzi na firmową korespondencję. Dzięki modułowi poczty w Sugesterze łatwo zapanujesz nad zbiorowymi adresami i skrócisz czas odpowiedzi na maile od klientów. Wykorzystaj tworzenie szablonów odpowiedzi, automatyczne odpisywanie na maile oraz asystent maili do sprawnej obsługi poczty w Twojej firmie.

obrazek dekoracyjny z ikoną

Zarządzanie zadaniami i projektami w Sugesterze

W Sugesterze w bardzo łatwy sposób utworzysz i przypiszesz zadania, pogrupujesz je w projekty i podprojekty czy zmierzysz czas ich wykonania. Każde zadanie może mieć przypisany termin wykonania, priorytet, osobę odpowiedzialną oraz załączniki. Czas poświęcony na wykonanie zadanie możesz potem monitorować w raporcie czasu pracy.

obrazek dekoracyjny z ikoną

Baza wiedzy - Sugester

Baza wiedzy to narzędzie do tworzenia internetowego FAQ na temat produktów firmy. Można ją też wykorzystać do stworzenia bazy procesów i procedur wewnątrz firmy. Firmową bazę wiedzy możesz wizualnie dostosować do wizerunku Twojej firmy lub skorzystać z gotowego szablonu. Powiązana z modułem funkcja changelog zapewni dostęp do najważniejszych informacji dla Twoich pracowników.

obrazek dekoracyjny z ikoną