Praca

Analityk biznesowy / analityczka biznesowa / product owner

Rodzaj pracy

Pełny etat

Doświadczenie

Specjalista

Forma zatrudnienia

B2B/UoP

Tryb pracy

Zdalny/Warszawa

Informacje

Rekrutacja zakończona

Szukamy osób, które pomogą nam rozwijać aktualne produkty oraz tworzyć nowe. Radgost to zespół ponad 70 osób rozwijających produkty typu SaaS których codziennie używa ponad 150 tysięcy firm w Polsce i na świecie. Najpopularniejsze nasze produkty to Fakturownia.pl, VosFactures.fr, InvoiceOcean.com oraz Sugester.pl.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie wymagań dotyczących rozwoju systemu
  • analiza zachowań użytkowników systemu i funkcji używanych przez użytkowników
  • priorytetyzacja zadań do wykonania
  • współpraca z zespołem programistów w rozwoju systemu
  • przygotowywanie specyfikacji wymagań oraz odbiór wykonanych prac
  • wyszukiwanie usprawnień dla funkcjonujących rozwiązań i procesów
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemu

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrych umiejętności analitycznych
  • wykształcenia wyższego (mile widziane informatyczne)
  • umiejętności sprawnej komunikacji i nastawienie na współpracę w zespole
  • dużej samodzielność, dobrej organizacji pracy własnej oraz terminowości
  • doświadczenia w pracy z zespołami programistycznymi wewnętrznymi i/lub zewnętrznymi

Mile widziane:

  • znajomość SQL
  • doświadczenie w pracy przy rozwoju oprogramowania SaaS
  • wrażliwość na usability i UX
  • background techniczny - znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i testowaniem oprogramowania
  • zainteresowania nowymi technologiami

Co oferujemy:

  • pracę przy rozwoju jednego z najpopularniejszych programów do faktur w Polsce, z którego codziennie korzysta ponad 100 tysięcy firm,
  • mentoring, wsparcie nie tylko na etapie wdrożenia od doświadczonych specjalistów,
  • możliwości rozwoju w preferowanym kierunku/obszarze (w przyszłości tworzenie/współtworzenie własnych projektów z opcją equity),
  • dowolną formę zatrudnienia (np. UoP, umowa zlecenie lub B2B),
  • możliwość wyboru potrzebnego sprzętu i akcesoriów do pracy,
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego i karty Multisport,
  • opcję 100% pracy zdalnej,
  • atrakcyjne biuro na Powiślu z widokiem na Wisłę (przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik) - dla chętnych,
  • opcję pracy w wybranych godzinach (zwykle pracujemy 9:00-17:00, ale jeżeli chcesz inaczej - dogadamy się!)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@radgost.com z tytułem "Analityk biznesowy / analityczka biznesowa / product owner”. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fakturownia sp. z o.o. („Spółka”) moich danych osobowych zawartych w CV oraz w innych przekazanych przeze mnie materiałach i informacjach na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez Spółkę przez okres 1 roku.