Analityk Biznesowy / Analityczka Biznesowa / Product Owner
Radgost

Szukamy osób, które pomogą nam rozwijać aktualne produkty oraz tworzyć nowe. Radgost to zespół ponad 70 osób rozwijających produkty typu SaaS których codziennie używa ponad 150 tysięcy firm w Polsce i na świecie. Najpopularniejsze nasze produkty to Fakturownia.pl, VosFactures.fr, InvoiceOcean.com oraz Sugester.pl.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, przy produktach używanych na całym świecie

  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach

  • miłą atmosferę w pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ale dopuszczamy też inne rodzaje współpracy)

  • możliwość pracy 100% zdalnej, ale też możliwość pracy w wygodnym biurze  w Warszawie (biuro na Powiślu z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy - 100m od stacji metra Centrum Nauki Kopernik).

Zakres obowiązków:

  • zbieranie wymagań dotyczących rozwoju systemu

  • analiza zachowań użytkowników systemu i funkcji używanych przez użytkowników

  • priorytetyzacja zadań do wykonania

  • współpraca z zespołem programistów w rozwoju systemu

  • przygotowywanie specyfikacji wymagań oraz odbiór wykonanych prac

  • wyszukiwanie usprawnień dla funkcjonujących rozwiązań i procesów j

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemu

Oczekujemy:

  • bardzo dobrych umiejętności analitycznych

  • wykształcenia wyższego (mile widziane informatyczne)

  • umiejętności sprawnej komunikacji i nastawienie na współpracę w zespole

  • dużej samodzielność, dobrej organizacji  pracy własnej oraz terminowości

  • doświadczenia w pracy z zespołami programistycznymi wewnętrznymi i/lub zewnętrznymi

Dodatkowe atuty:

  • znajomość SQL

  • doświadczenie w pracy przy rozwoju oprogramowania SaaS

  • wrażliwość na usability i UX

  • background techniczny - znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i testowaniem oprogramowania

  • zainteresowania nowymi technologiami

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z tytułem "ANALITYK BIZNESOWY / ANALITYCZKA BIZNESOWA / PRODUCT OWNER”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Radgost sp. z o.o. („Spółka”) moich danych osobowych zawartych w CV oraz w innych przekazanych przeze mnie materiałach i informacjach na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez Spółkę przez okres 1 roku."