Product/Project Manager
Radgost / 2022

Szukamy osób, które pomogą nam rozwijać aktualne produkty oraz tworzyć nowe. Radgost to polski zespół ponad 70 osób rozwijających produkty typu SaaS których codziennie używa ponad 150 tysięcy firm w Polsce i na świecie. Najpopularniejsze nasze produkty to Fakturownia.pl, VosFactures.fr, InvoiceOcean.com oraz Sugester.pl.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, przy produktach używanych na całym świecie

  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach

  • miłą atmosferę w pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ale dopuszczamy też inne rodzaje współpracy)

  • możliwość pracy 100% zdalnej, ale też możliwość pracy w wygodnym biurze  w Warszawie (biuro na Powiślu z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy - 100m od stacji metra Centrum Nauki Kopernik).

Zakres obowiązków:

  • nadzór oraz współpraca z działem obsługi klienta

  • nadzór oraz współpraca z działem marketingowym

  • nadzór oraz współpraca z zespołem developerskim

  • zarządzanie procesami utrzymania i rozwoju produktu

  • zarządzanie procesami związanymi z obsługą klienta

  • zarządzanie procesami marketingowymi, zwiększającym świadomość marki

  • analiza i prowadzenie działań związanych z pozyskaniem nowych klientów

  • tworzenie, kontrola wskaźników (churn rate, konwersje itp)

Wymagania:

  • znajomość metodyk i narzędzi pomagających zarządzać zespołem developerskim (np. Scrum)

  • znajomość narzędzi marketingowych (np: Google Ads, Google Analytics, Google Search console, Ahrefs.com narzędzia do Marketing Automation)

  • umiejętność pisania tekstów marketingowych

  • znajomość metodyk i narzędzi określania i realizacji celów (np. OKR)

  • zdolności analityczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w marketingu internetowym (idealnie w obszarze B2B)

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • znajomość SQL

  • znajomość programów graficznych i/lub HTML/CSS

  • wrażliwość na usability i UX

  • wiedza na temat trendów w obszarze e-commerce i popularnych technologii;

  • umiejętności krytycznej oceny rozwiązań konkurencyjnych serwisów

  • doświadczenie w szacowaniu i planowaniu zadań technologicznych

  • znajomość zagadnień związanych z Customer Support i Customer Success

  • znajomość metryk i wskaźników SaaS (np: MRR, CAC, Churn, LTV) i umiejętność segmentacji klientów

  • umiejętność zarządzania zespołami i budowania zespołów

  • umiejętność programowania (w dowolnym języku programowania)

  • doświadczenie w prezentacjach/wystąpieniach na konferencjach i targach

  • doświadczenie w pracy przy rozwoju projektu SaaS dla segmentu B2B

  • doświadczenie we wprowadzaniu produktu na nowych rynkach (np. angielskim, niemieckim itp)

  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z technologią i programowaniem lub studia na kierunku ścisłym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z tytułem "Produkt/Project Manager”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Radgost sp. z o.o. („Spółka”) moich danych osobowych zawartych w CV oraz w innych przekazanych przeze mnie materiałach i informacjach na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez Spółkę przez okres 1 roku."